Medita kliinik alustab Tallinnas haigekassapõhiseid vastuvõtte günekoloogia ja uroloogia erialadel

Medita kliinik alustab käesoleval nädalal Tallinnas haigekassapõhiseid vastuvõtte günekoloogia ja uroloogia erialadel.

Günekoloogia erialal teostab Tallinnas vastuvõtte (esimesed vastuvõtud alates 21. novembrist) günekoloog dr Marit Kolk, kes on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ning omab liikmelisust Eesti Naistearstide Seltsis ja Eesti Kolposkoopia Ühingus. Dr Kolk töötab põhikohaga Medita kliinikus.

Uroloogia erialal teostab Tallinnas vastuvõtte (esimesed vastuvõtud alates 20. novembrist) uroloog-androloog dr Kristo Ausmees, kes on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ning kaitsnud sealsamas 2014. aastal filosoofiadoktori kraadi teemal "Kesk- ja vanemaealiste meeste reproduktiivfunktsioon: seos eesnäärme, elustiili faktorite ja paariviljatusega". Dr Ausmees on alates 2009. aastast Euroopa Androloogide Akadeemia poolt sertifitseeritud meestearst.

Medita kliiniku haigekassapõhistele vastuvõttudele saab registreeruda aadressil www.veebiregistratuur.ee
(vajalik mobiil-ID või ID-kaardi olemasolu) või Medita kliiniku telefonil 5 645 8430.

Medita kliinikul on Tallinnas ja Harjumaal Eesti Haigekassaga kehtiv ravirahastamise leping günekoloogia erialal ambulatoorsete vastuvõttude teostamiseks ning päevaravi ja -kirurgia teenuste osutamiseks. Samuti on kliinikul kehtiv leping uroloogia erialal ambulatoorsete vastuvõttude teostamiseks.

Medita kliinik asub Tallinnas aadressil Pärnu mnt 67a (VII korrus, Fertility Clinic Nordic ruumides).