Medita kliinikus alustavad vastuvõtte günekoloogid dr Liis Järva ja dr Rille Kelner

Alates jaanuarist teostavad Medita kliiniku Tartu keskuses haigekassapõhiseid vastuvõtte günekoloogid dr Liis Järva ja dr Rille Kelner.

Dr Liis Järva on lõpetanud 2011. aastal sünnitusabi- ja günekoloogia residentuuri ning töötab põhikohaga arst-õppejõuna Tartu Ülikooli Kliinikumis.

Dr Rille Kelner on lõpetanud residentuuri 2018. aastal ning teostab vastuvõtte ka Lõuna-Eesti Haiglas.

Dr Järva vastuvõtud toimuvad esmaspäeviti ja kolmapäeviti ning dr Kelneri vastuvõtud teisipäeviti ja reedeti.

Medita kliinikus teostavad vastuvõtte ka naistearstid dr Janelle Suumann, dr Marit Saare, dr Kristin Jaigma, dr Snežanna Kalm, dr Aune Siller, dr Krista Sitska, dr Sirje Kõiv, dr Diana Vanaveski, dr Triin Tammiste, dr Viivi Heido ja dr Tiiu Hermlin.

Lisaks teostavad iseseisvaid vastuvõtte ämmaemandad Gertrud Lillemäe ja Egle Hani ning rasedusdiabeedi ämmaemand Lee Zettur.

Günekoloogi või ämmaemanda vastuvõtule saab registreeruda patsiendiportaalis www.digilugu.ee, Medita kliiniku veebiregistratuuris või Medita kliiniku telefonil 17101.

Medita kliinikul on Tartus Eesti Haigekassaga kehtiv ravirahastamise günekoloogia erialal ambulatoorsete vastuvõttude teostamiseks ning päevaravi ja -kirurgia teenuste osutamiseks.