Meestekliinik

Medita meestekliinik on Medita kliiniku kõige varasem tegevusala, kus esimesed vastuvõtud toimusid 2011. aastal. Meestekliinikus tegeletakse ambulatoorse meeste terviseprobleemide diagnostika ja raviga, samuti teostatakse kliinikus päevaravi protseduure ja päevakirurgia operatsioone.

Medita meestekliiniku vastuvõtud toimuvad Tartus ja Tallinnas.

Medita kliinikul on Tartus ja Tallinnas Tervisekassaga kehtiv ravirahastamise leping uroloogia ja androloogia erialal ambulatoorsete vastuvõttude teostamiseks ning päevaravi ja -kirurgia teenuste osutamiseks.

Medita meestekliinikus Tartus töötavad uroloogidena dr Tanel Muul, dr Mihhail Žarkovski, dr Jaanus Kahu ja uroloog-androloogina dr Kristo Ausmees.

Tallinnas töötavad uroloog-androloogina dr Kristo Ausmees ning uroloogid dr Rauno Okas ja dr Andres Kotsar.

Õe iseseisvat vastuvõttu uroloogia erialal teostab Tartus Taavo Mägiveer. Tema vastuvõtule on oodatud mehed, kellel esinevad urineerimiskaebused ja väikevaagna vaevused, seksuaalhäired ja viljatusprobleemid ning patsiendid, kes on perearsti poolt suunatud uroloogiliseks tervisekontrolliks.

Õe esmase iseseisva vastuvõtu järgselt suunatakse mees vajadusel täpsustavatele uuringutele ja uroloogi konsultatsioonile. Tervisekassa poolt tasustava teenuse osutamisel peab perearsti saatekirjal olema märge "suunatud õe iseseisvaks vastuvõtuks uroloogia erialal".