Füsioteraapia

Füsioteraapia fookuseks on maksimaalse liikumise saavutamine, säilitamine või taastamine, valu vähendamine, vigastuste või puude vältimine ja/või funktsiooni taastamine.

Füsioteraapia käigus taastatakse patsiendi luu- ja lihaskonna ning teiste organsüsteemide häirunud funktsioone kehaliste harjutuste, pehmekoe teraapia ja füüsikaliste ravivõtete abil.

Medita Tartu keskuses pakutavad füsioteraapia teenused:
  • ravimassaaž
  • elektriravi
  • terapeutilised harjutused
  • kinesioteipimine
  • rasedate füsioteraapia
  • füsioterapeudi konsultatsioon
Medita Kliinikus Tartus töötavad füsioterapeudid Liina-Mari Roolaht, Andrei Samoldin ja Panainti Posmatš.

Füsioterapeut Liina-Mari Roolaht on omandanud 2021. aastal Tartu Ülikoolis magistrikraadi füsioteraapia erialal ning osalenud mitmetel erialastel täiendkoolitustel. Liina-Mari Roolaht töötab põhikohaga Medita kliinikus.

Füsioterapeut Roolaht on spetsialiseerunud skeletilihassüsteemi füsioteraapiale ja uroloogia-günekoloogia erialade patsientidele (sh vaagnapõhja füsioteraapia ja rasedate günekoloogia).

Füsioterapeut Panainti Posmatš on lõpetanud 2022. aastal Tartu Ülikoolis magistriõpingud füsioteraapia erialal ning täiendanud ennast mitmetel erialastel koolitustel Eestis ja välismaal. Panainti Posmatš töötab põhikohaga Medita kliinikus ja osutab ka diabeediõe teenuseid.

Füsioterapeut Posmatš on spetsialiseerunud skeletilihassüsteemi füsioteraapiale ja sisehaiguste erialade patsientidele.

Füsioterapeut Andrei Samoldin
on lõpetanud 2017. aastal Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioteraapia erialal ning täiendanud ennast mitmetel erialastel kursustel.

Füsioterapeut Samoldin on spetsialiseerunud skeletilihassüsteemi füsioteraapiale ja uroloogia-günekoloogia erialade patsientidele.

Füsioteraapia teenuse hind Medita on 60 €/h.

Võimalused füsioterapeudi vastuvõtule registreerimiseks on järgmised: