Ambulatoorne ravi

Rahvusvaheline kroonilise prostatiidi kaebuste küsimustik
Rahvusvaheline sümptomskaala eesnäärme healoomulise suurenemise hindamiseks
Rahvusvaheline seksuaalse tervise enesehinnangu küsimustik meestele

Medita kliinikul on Tartus ja Tallinnas Tervisekassaga kehtiv ravirahastamise leping uroloogia-androloogia erialal ambulatoorsete vastuvõttude teostamiseks.

Medita meestekliinikus Tartus töötavad uroloogidena dr Tanel Muul, dr Mihhail Žarkovski, dr Jaanus Kahu ja uroloog-androloogina dr Kristo Ausmees.

Tallinnas töötavad uroloog-androloog dr Kristo Ausmees ning uroloogid dr Andres Kotsar ja dr Rauno Okas. 

Medita kliiniku Tartu keskuses toimuvad uroloogia erialal õe iseseisvad vastuvõtud.  Õe iseseisvad vastuvõtud toimuvad nii Tervisekassa põhiselt kui tasulisena. Tervisekassa põhisel vastuvõtul peab perearsti saatekirjal olema märge "suunatud õe iseseisvaks vastuvõtuks uroloogia erialal". Õe esmase iseseisva vastuvõtu järgselt suunatakse mees vajadusel täpsustavatele uuringutele ja uroloogi konsultatsioonile.

Medita kliiniku Tartu keskuses teostab õe iseseisvaid vastuvõtte Taavo Mägiveer.   Tema vastuvõtule on oodatud mehed, kellel esinevad urineerimiskaebused ja väikevaagna vaevused, seksuaalhäired ja viljatusprobleemid ning patsiendid, kes on perearsti poolt suunatud uroloogiliseks tervisekontrolliks.

Arstid

Dr Tanel Muul töötab põhikohaga arst-õppejõuna SA Tartu Ülikooli Kliinikumi kirurgiakliinikus.

Dr Muuli  vastuvõtud toimuvad esmaspäeviti ja neljapäeviti.

Dr Kristo Ausmees on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja kaitses sealsamas 2014. aastal filosoofiadoktori kraadi teemal „Kesk- ja vanemaealiste meeste reproduktiivfunktsioon: seos eesnäärme, elustiili faktorite ja paariviljatusega“. Dr Ausmees on alates 2009. aastast Euroopa Androloogia Akadeemia poolt sertifitseeritud meestearst ning mitmete terviseteemaliste raamatute ( kaas)autor.

Dr Ausmeesi vastuvõtud toimuvad Tartus neljapäeviti ning Tallinnas teisipäeviti ja kolmapäeviti.

Dr Jaanus Kahu on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja kaitses sealsamas 2010. aastal filosoofiadoktori kraadi teemal „Neerusiirdamine: doonori riski faktorid ja immuunsuppressioonravi mükofenalaat-mofetiiliga“.

Dr Kahu on Eesti üks kogenumaid neerupuudulikkuse ja -siirdamise spetsialiste, lisaks tegeleb ta igapäevaselt uroloogiliste patsientide diagnostika ja raviga. Dr Kahu töötab põhikohaga arst-õppejõuna SA Tartu Ülikooli Kliinikumi kirurgiakliinikus.

Dr Kahu vastuvõtud toimuvad kolmapäeviti ja neljapäeviti.

Dr Mihhail Žarkovski on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja töötab põhikohaga uroloogina SA Tartu Ülikooli Kliinikumis.

Dr Žarkovski vastuvõtud toimuvad Tartus kolmapäeviti.

Dr Rauno Okas on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna.

Dr Okase vastuvõtud toimuvad neljapäeviti.

Dr Andres Kotsar on lõpetanud Tartu Ülikoolis uroloogia eriala residentuuri 2004 aastal, kaitsnud Tampere Ülikoolis doktorikraadi 2009. aastal ning täiendanud ennast mitmetes ülikoolihaiglates Euroopas. Dr Kotsar on Eesti Uroloogide Seltsi, Eesti Kirurgide Assotsiatsiooni, Soome Uroloogide Seltsi ja Euroopa Uroloogide Assotsiatsiooni liige.

Dr Kotsar on pikaajalise töökogemusega uroloog, kelle tasulisele vastuvõtule Medita kliinikus on oodatud urogenitaaltrakti muredega täiskasvanud patsiendid.

Dr Kotsari tasulised vastuvõtud toimuvad Tallinnas neljapäeviti.