Eelseisvatest muudatustest Medita kliiniku teenuste hinnakirjas

30. septembril 2018 lõpeb Medita kliiniku ja Eesti Haigekassa vahel sõlmitud ravirahastamise leping ambulatoorse uroloogia, endokrinoloogia, üldkirurgia ja günekoloogia erialadel. Samuti lõpeb leping günekoloogia ja kirurgiliste erialade päevaravi ja päevakirurgia teenuste osutamiseks.

Medita kliinik tagab haigekassa lepingu raames teenuse osutamise kõigile neile patsientidele, kellel on 30. septembri seisuga meie kliinikus broneeritud vastuvõtuaeg uroloogi, endokrinoloogi, üldkirurgi või günekoloogi vastuvõtule.

Patsientidel on võimalik broneerida aega eriarsti vastuvõtule Medita kliiniku telefonil 5 645 8430 (reedel kuni 17:00, nädalavahetusel suletud) või veebiregistratuuris www.veebiregistratuur.ee (vajalik ID-kaardi või mobiil-ID olemasolu).

Alates 1. oktoobrist on võimalik Medita kliinikus registreeruda tasulistele teenustele (v.a uroloog-androloogi või naistearsti vastuvõtt kuni 26-aastastele meestele ja naistele). Tasuliste teenuste hinnakiri on leitav aadressilt www.medita.ee/patsiendile/teenused/teenuste-maksumus.

Kuni 26-aastastel meestel ja naistel on võimalik alates 1. oktoobrist pöörduda Medita kliinikusse tasuta uroloog-androloogi või naistearsti vastuvõtule. Patsientidel ei ole vaja vastuvõtule tulekuks saatekirja. Teenuse osutamise eest tasub Eesti Haigekassa.

Lisainfot Medita kliiniku teenuste kohta saab telefonil 56458430 või e-posti medita@medita.ee kaudu. Eesti Haigekassa kontaktid leiab aadressilt www.haigekassa.ee/inimesele/kontakt .

Medita kliinik