Füsioterapeutide vastuvõtud Medita kliinikus

Medita kliiniku Tartu keskuses teostavad vastuvõtte füsioterapeudid Liina-Mari Roolaht, Andrei Samoldin ja Panainti Posmatš!

Medita kliiniku füsioterapeutide vastuvõttudele on oodatud erinevas vanuses patsiendid, kes vajavad abi liikumis- ja tegevusvõime säilitamiseks või taastamiseks, ülekoormus- ja spordivigastuste ning kroonilise valuga seotud probleemide osas. Samuti aitavad füsioterapeudid vajadusel kaasa patsiendi liikumisharrastuse kujundamisele.

Panainti Posmatš, kes töötab Medita kliinikus ka diabeediõena, on spetsialiseerunud kardioloogiliste ja endokrinoloogiliste patsientide ravile, Liina-Mari Roolaht pakub lisaks füsioterapeudi teenust ka rasedatele ning naistele sünnitusjärgses perioodis ning Andrei Samoldin on oma töös keskendunud meeste vaagnapõhja probleemidele.

Perearstidel on võimalik haigekassa teraapiafondi abil suunata oma patsiente meditsiinilise näidustuse olemasolu korral otse füsioterapeudi vastuvõtule. Tasulise vastuvõtu korral on füsioterapeudi teenuse maksumuseks 60 €/h.

Füsioterapeutide vastuvõtule saab registreeruda Medita kliiniku infotelefonil 17101, patsiendiportaalis www.digilugu.ee või Medita kliiniku veebiregistratuuris.