Medita kliinik alustab audioloogi teenuse pakkumist

Alates 25. septembrist teostab Medita kliiniku Tartu keskuses tasulisi vastuvõtte audioloog Sandra Vill.
Sandra Vill on lõpetanud Tartu Ülikooli eripedagoogika eriala ning omandanud magistrikraadi audioloogias Inglismaal Southamptoni Ülikoolis. Sandra Vill on osalenud mitmetel rahvusvahelistel erialaseminaridel ning viinud Eestis läbi koolitusi pearingluse, tinnituse ja laiemalt audioloogiaga seotud teemadel.

Audioloog Sandra Villa vastuvõtule Medita kliiniku Tartu keskuses on oodatud erinevas eas patsiendid, kellel on probleeme tinnituse (kõrvavile), pearingluse, tasakaaluhäirete või kuulmisega. Audioloog nõustab kuulmis- või tasakaaluhäiretega patsiente, selgitab välja probleemi olemuse ja ulatuse ning pakub välja võimalusi terviseprobleemi(de) lahendamiseks.

Audioloogi vastuvõtt on Medita kliiniku Tartu keskuses tasuline ja maksab patsiendile 35,00 €/kord.

Audioloogi vastuvõtule saab registreeruda Medita kliiniku infotelefonil 17101 või e-posti aadressil medita@medita.ee.

Medita kliinikul on Tartus Tervisekassaga sõlmitud leping otorinolarüngoloogia erialal ambulatoorsete vastuvõttude teostamiseks ja ning päevaravi ja -kirurgia teenuste osutamiseks. Medita kliinikus teostavad vastuvõtte kõrva-nina-kurguarstid dr Epp Pool, dr Siret Salben, dr Ene Kivirüüt, dr Sirje Teppo, dr Romet Müür ja dr Raiko Tiganik. Uneuuringuid viib läbi uneõde Liina Tiidor.