Medita kliinik on JK Tammeka suurima noorteturniiri karikasponsor

Tartu Jalgpallikool Tammeka ja Medita kliinik sõlmisid koostööleppe, mille kohaselt on Medita kliinik Tammeka suurima noorteturniiri Tammeka Cup karikasponsor. See tähendab, et juunis toimuval Tammeka Cupil võistleb enam kui tuhat kuue kuni 12-aastast last Medita karikate nimel.JK Tammeka tegevjuhi Kalle Paasi sõnul aitab Medita kliiniku toetus väärtustada sportlike noorte püüdlusi. “Lisaks 1200 lapsele tulevad Tartusse paljud lapsevanemad ning meie eesmärk on, et rõõm, mida lapsed tunnevad spordist, innustaks liikuma kõiki pereliikmeid,” selgitas Paas.

Medita kliiniku juhataja Kristo Ausmeesi sõnul on kliinik juba mitmeid aastaid toetanud erinevaid rahvaspordiüritusi ning kliinik peab lugu spordist ja tervislikest eluviisidest.  "Tartu Tammeka on vaieldamatult üks ägedamaid ja tegusamaid jalgpalliklubisid Eestis ning noortele jalgpalluritele suunatud Tammeka Cupi karikatoetajaks olemine on kliiniku jaoks suur au," lisas Ausmees.

Medita kliinik on varasemalt toetanud ka Sepa Jalgpallikeskuse rajamist Tartus.

Tänavu oma viiendat juubelit tähistav Medita kliinik pakub Tartu linnas eriarstiabiteenuseid seitsmel erialal. Lisaks osutatakse töötervishoiuteenust. 

Baltimaade üks suurimaid noorte jalgpalliturniire Tammeka Cup toimub tänavu 22. korda. 11.-12. juunil võistleb viiel Tartu staadionil ja seitsmes vanuseklassis kokku 1200 last neljast riigist.

Pildi autor: Juss Saska