Medita Kliinik on Tartu edukaim meditsiini ja eluteaduste valdkonna ettevõte

Tartu linnavalitsus kuulutas 12. septembril välja konkursi "Parim ettevõtja 2016" võitjad.  Tartu linna edukaimaks meditsiini ja eluteaduste valdkonna ettevõtteks on Medita Kliinikut haldav OÜ Medita Baltics!
Medita kliinik on OÜ Medita Baltics ja tütarettevõtte poolt hallatav ning Tartu linnas tegutsev tervishoiuasutus, mis pakub eriarstiabiteenuseid endokrinoloogia, günekoloogia, uroloogia ja androloogia, üldkirurgia, veresoontekirurgia, dermatoloogia ja reumatoloogia erialadel.

Kliinik pakub ambulatoorset ja päevaravi teenust. Medita kliinikul on kehtiv ravirahastamise leping Eesti Haigekassaga. 

Lisaks pakutakse Medita kliinikus töötervishoiu teenust koostöös Mediserv kliinikuga ning teostatakse ravimi- ja teadusuuringuid koostöös uuringukeskusega Meditrials. Alates 2017. aasta septembrist pakutakse Medita Ilukliiniku nime all ka erinevaid iluraviprotseduure.

Teadusuuringute raames on Medita kliiniku olulisemad koostööpartnerid Tervisetehnoloogiate Arenduskeskus AS (Eesti), Abbvie Biopharmaceuticals Eesti filiaal, Quintiles Eastern Holdings (Austria) ja Novartis Pharma Services (Śveits).

Koostöös Tartus tegutseva Asper Biotech laboriga pakutakse mitmeid innovaatilisi terviseuuringuid, sh vähi päriliku eelsoodumuse määramine ja venoosse trombemboolia geneetilise riski hindamine.

Medita kliinikus töötab kokku üle 25 inimese, neist 18 arsti. 5 arsti on lõpetanud doktoriõppe Tartu Ülikoolis ja omavad filosoofiadoktori kraadi.

Kokku osales 2016 a. lõppvoorus 21 ettevõtet, kellest edukaimaks osutus OÜ Medita Baltics.

Medita Kliinik