Medita kliinik toetab Meie Liigume rahvaspordiüritusi!

Medita kliinik toetab 2014. aastal Meie Liigume egiidi all toimuvaid rahvaspordiüritusi!
Medita kliinik toetab Meie Liigume egiidi all toimuvate rahvaspordiürituste läbiviimist!  
 
Juba 17. mail toimub Meie Liigume I Kuremaa kevadjooks, mis on ühtlasi Meie Liigume Kuremaa nelikürituse avaetapiks.  
 
Kuremaa kevadjooks saab alguse kell 12.05 Kuremaa terviseradadel toimuva noortestardiga (1 km), millele järgnevad kell 12.30 harrastajate (4 km) ja põhiklassi (8 km) jooksud. Matkajatel ja kepikõndijatel on võimalik ürituse raames läbida vabalt valitud pikkusega distants Kuremaa terviseradadel. 
 
Noorteklassis on kokku kolm vanusegruppi (eraldi poisid/tüdrukud), harrastajate klassis kaks vanusegruppi (eraldi mehed/naised) ja põhiklassis üks vanusegrupp (eraldi mehed/naised). Jooksul auhinnatakse iga vanuseklassi kolme parimat ja lisaks loositakse välja erinevaid auhindu!
Meie Liigume Kuremaa kevadjooks on kõigile huvilistele tasuta.  Korraldajad paluvad ennast üritusele eelregistreerida hiljemalt 14.05 Meie Liigume koduleheküljel www.meieliigume.ee.   
 
21.06 järgneb II Kuremaa triatlon, 01.08 Kuremaa avaveeujumisüritus ja detsembris Kuremaa suusasõit. 
 
Alates juunist on aga kõikidel soovijatel võimalik osa võtta 6-etapilisest Meie Liigume rahvatriatlonisarjast, mille etapid toimuvad Kuremaal (21.06), Kurepalus (11.07), Rõuges (20.07), Türil (09.08) ja Tõrvas (16.08-17.08). Osalema on oodatud erinevas vanuses triatlonisõbrad.
Vaata lisa www.meieliigume.ee www.facebook.com/meieliigume