Medita kliinikus alustab vastuvõtte füsioterapeut Kaie Leppik

Alates 7. juunist alustab Medita kliiniku Tartu keskuses vastuvõtte füsioterapeut Kaie Leppik, kes on spetsialiseerunud traumatoloogia ja ortopeedia valdkonna füsioteraapiale.
Füsioterapeut Kaie Leppik; foto: Tartu Ülikooli Kliinikum
Kaie Leppik on lõpetanud 2021. aastal Tartu Ülikooli füsioteraapia bakalaureuseõppe cum laude ning omandanud 2023. aastal füsioteraapia magistrikraadi cum laude. Hetkel on Kaie Leppik lõpetamas personaaltreeneri koolitust.

Lähtuvalt erialasest spetsialiseerumisest ootab Kaie Leppik oma vastuvõttudele Medita kliinikus täiskasvanud patsiente, kes vajavad abi:
  • skeleti-lihassüsteemi probleemide tõttu (artroos, epikondülopaatia jne);
  • erakorraliste operatsioonide järgselt (luumurrud, lihas- ja kõõlusrebendid jne);
  • plaaniliste operatsioonide eelselt ja järgselt (artroskoopia, endoproteesimine jne);
  • traumajärgselt (luumurrud, lihas- ja kõõlusrebendid jne).
Kaie Leppik ei tegele neuroloogiliste, kardioloogiliste, vaagnapõhja funktsiooni häirete ega kroonilise seljavaluga patsientidega.

Medita kliinikul on Tervisekassaga sõlmitud leping füsioteraapia teenuse osutamiseks. Tervisekassa poolt tasutud füsioterapeudi visiidi puhul on vajalik perearsti saatekiri. Füsioterapeudi tasulise vastuvõtu maksumuseks on 60 €/kord.

Medita kliiniku füsioterapeutide vastuvõtule saab registreeruda www.terviseportaal.ee, Medita kliiniku veebiregistratuuris  või telefonil 17101.

Foto: Tartu Ülikooli Kliinikum